Vše o Kadaza      Kontakt     Nápověda     Postup při výběru     Webmasteři     Náš cíl     Ochrana soukromí     Smluvní podmínky

 
Nejpraktičtější úvodní stránka pro všechny Čechy

Kadaza je snadno použitelný, komplexní internetový průvodce a přizpůsobená úvodní stránka.

 

► Sledujte krátké video

 


Vizuální přehled

Kadaza, vizuální úvodní stránka, zobrazuje pouze nejlepší a nejoblíbenější webové stránky z nejrůznějších oblastí. Díky stránce Kadaza budete mít k dispozici praktický přehled všech svých oblíbených webových stránek a objevíte na internetu mnoho novinek.


Vytvoření osobní úvodní stránky

Změnou loga si můžete jednoduše a rychle vytvořit svou vlastní osobní úvodní stránku. Své oblíbené a nejnavštěvovanější webové stránky si můžete umístit na nastavitelnou domovskou stránku. Pokud používáte novinky.cz, můžete tímto způsobem logo serveru idnes.cz nahradit logem novinky.cz. Celý postup je velice jednoduchý a jednotlivá loga se dají lehce posouvat. Na domovské stránce klikněte na příkaz Změnit.

Pozadí

Pomocí různých barev, vzorů a obrázků si domovskou stránku Kadaza můžete vytvořit ve vlastním stylu.


Všechny známé vyhledávače v jednom

Ve vyhledávacím políčku stránky Kadaza máte všechny známé internetové vyhledávače jednoduše vedle sebe. Sestavte si svůj osobní výběr a určete, které internetové vyhledávače si na stránce Kadaza přejete používat.


Objevte to nejlepší z internetu na celém světě

Editoři Kadaza přehledně zmapovali to nejlepší z internetu pro mnoho zemí. Objevte nejoblíbenější stránky ve všech kategoriích na celém světě. Vyber zemi.


Rychlé a jednoduché procházení webu na vašem mobilu a tabletu

Kadaza je obzvláště praktická pro použití na tabletech a mobilech. Jednoduše zamiřte na kadaza.cz pro získání přenosné verze Kadaza na jakémkoliv zařízení, které používáte. Rychlý a svěží způsob, jak prohlížet internet na vašem tabletu nebo mobilu.


Rozdělte se s námi o svoje zkušenosti, poznámky a připomínky: Klikněte zde.

 

 

yes  Staňte se naším fanouškem

 

 

Používáním našich služeb souhlasíte s tím, že naše společnost a společnost Google mohou nastavit soubory cookies za účelem zobrazování reklam a analýzy návštěvnosti. Zobrazujeme pouze neosobní reklamy. Ve službě Google Analytics je aktivováno maskování IP adresy. Další informace