Vše o KadazaKontaktNápovědaPostup výběru stránekWebmasteřiNáš cílMobilníKadaza ve světěPřidat stránku


Kontakt


Máš dotaz? Možná najdeš odpověď v Často kladených otázkách.

Rozdělte se s námi o svoje zkušenosti, poznámky a připomínky:


Nahlásit chybu: feedback@kadaza.cz


Přidání webové stránky

Chybí vám v určité rubrice některá webová stránka? Dejte nám o tom vědět. Vyplňte níže uvedený formulář nebo nám zašlete e-mail na adresu info@kadaza.cz. Každý zaslaný návrh prozkoumáme, ale opravdu nemůžeme zveřejnit každou webovou stránku. Pokud vámi zaslaný návrh nebyl zveřejněn, neznamená to, že si vaší iniciativy nevážíme. Naším úkolem je však vytvořit výběr. Zde se dozvíte více o postupu při výběru webových stránek.


Další: info@kadaza.cz


Přidání vaší webové stránky do jedné z rubrik stránek Kadaza

Nabízíme vám možnost přidání vaší webové stránky do jedné z rubrik stránek Kadaza. Před přidáním prochází každá webová stránka kontrolou. Při výběru webových stránek dodržujeme velice přísný postup, a proto si prosím neberte osobně, pokud vaši webovou stránku nezveřejníme. Pokud vaše webová stránka nebyla zveřejněna, neznamená to, že si vaší stránky nevážíme. Naším úkolem je však vytvořit výběr a z toho důvodu nemůžeme zveřejnit každou stránku. Před zasláním vaší webové stránky se prosím seznamte s naším postupem při výběru vhodných stránek. Domníváte se, že vaše stránka je pro určitou rubriku stránek Kadaza nepostradatelná? Klikněte zde.


Reklama a partnerství


► Zpět na domovskou stránku

► Kontakt

► Postup při výběru webových stránek

► Nápověda


→ Nastavit Kadaza jako domovskou stránku

→ Abecední přehled všech stránek Kadaza

→ Mezinárodní


yes  Staňte se naším fanouškem

 

 

Používáním našich služeb souhlasíte s tím, že naše společnost a společnost Google mohou nastavit soubory cookies za účelem zobrazování reklam a analýzy návštěvnosti. Zobrazujeme pouze neosobní reklamy. Ve službě Google Analytics je aktivováno maskování IP adresy. Další informace