Vše o KadazaKontaktNápovědaPostup výběru stránekWebmasteřiNáš cílMobilníKadaza ve světěPřidat stránku


Webmasteři


Přidání vaší webové stránky do jedné z rubrik stránek Kadaza

Nabízíme vám možnost přidání vaší webové stránky do jedné z rubrik stránek Kadaza. Před přidáním prochází každá webová stránka kontrolou. Při výběru webových stránek dodržujeme velice přísný postup, a proto si prosím neberte osobně, pokud vaši webovou stránku nezveřejníme. Pokud vaše webová stránka nebyla zveřejněna, neznamená to, že si vaší stránky nevážíme. Naším úkolem je však vytvořit výběr a z toho důvodu nemůžeme zveřejnit každou stránku. Před zasláním vaší webové stránky se prosím seznamte s naším postupem při výběru vhodných stránek. Domníváte se, že vaše stránka je pro určitou rubriku stránek Kadaza nepostradatelná? Klikněte zde.

Pomozte nám se šířením stránek Kadaza: Umístěte odkaz stránek Kadaza na vaši webovou stránku

Pokud máte vlastní webovou stránku, velice oceníme, pokud si na ni umístíte odkaz na stránky kadaza.cz. Doporučujeme, abyste náš odkaz opatřili textem Kadaza - vizuální úvodní stránka. Pokud si přejete umístit odkaz určité rubriky stránek Kadaza, navštivte nejprve příslušnou rubriku, zkopírujte si její URL a vložte jej spolu s názvem stránky do html kódu.


Rozdělte se s námi o svoje zkušenosti, poznámky a připomínky: Klikněte zde.


► Zpět na domovskou stránku

► Kontakt

► Postup při výběru webových stránek

► Nápověda


→ Nastavit Kadaza jako domovskou stránku

→ Abecední přehled všech stránek Kadaza

→ Mezinárodní


yes  Staňte se naším fanouškem

 

Používáním našich služeb souhlasíte s tím, že naše společnost a společnost Google mohou nastavit soubory cookies za účelem zobrazování reklam a analýzy návštěvnosti. Naše webové stránky jsou podporovány partnerskými programy, jako jsou partnerské programy Bonprix a Alza, které nám umožňují získat provizi za doporučení na jejich stránky. Další informace