Vše o KadazaKontaktNápovědaPostup výběru stránekWebmasteřiNáš cílMobilníKadaza ve světěPřidat stránku


Náš cíl


Z milionů webových stránek se na internetu intenzivně používá pouze jejich nepatrná část. Kadaza zveřejňuje pouze nejvíce používané stránky a přispívá tak ke zvýšení přehlednosti. Každým dnem se potýkáme s ohromným výběrem internetových stránek a každodenním zveřejňováním stránek nových. Je nutné s touto situací něco dělat a vytvořit jednoduchý přehled skládající se výhradně z nejpoužívanějších internetových zdrojů. Nejenže se uživatelé naší vizuální platformy rychle a snadno dostanou na své oblíbené webové stránky, ale mohou se rovněž seznámit s novými a vznikajícími webovým stránkami z různých oblastí. Nepřetržitě analyzujeme veškeré místní internetové trendy, průzkumy trhu a změny pozic webových stránek v hlavních vyhledávačích (site ranking). Všechny tyto digitální údaje zpracuje náš profesionální tým a na základě výsledků přijme nejvhodnější opatření a řešení. Tímto způsobem přinášíme uživatelům vizuálně čistou verzi webu bez zbytečných a nepotřebných stránek. Samozřejmě věříme pouze skutečným lidským redakčním hodnotám a nespoléháme se na práci strojů nebo softwaru. Naším cílem je vytvořit ze stránek Kadaza univerzální nástroj na vyhledávání nejoblíbenějších internetových stránek.

Naším cílem je stát se nejpřehlednější a nejvíce uživatelsky přátelskou úvodní stránkou na internetu, která vám přinese srozumitelný přehled toho nejlepšího, co vám internet může nabídnout. Vzhledem ke stále se zvyšujícímu počtu různých online služeb a nových webových stránek je velmi obtížně udržet si neustálý přehled. Kadaza slouží svým uživatelům jako vizuální platforma, na které najdou nejenom své oblíbené webové stránky, ale rovněž zde objeví i mnoho internetových novinek. Našeho cíle chceme dosáhnout pomocí pečlivého výběru zveřejňovaných webových stránek a nepřetržité aktualizace všech rubrik stránek Kadaza. Samozřejmě věříme pouze skutečným lidským redakčním hodnotám a nespoléháme se na práci strojů nebo softwaru. Kromě toho chceme služby stránek Kadaza na internetu rozšířit do celého světa. Za tímto účelem nám slouží naše mezinárodní síť dobrovolníků, kteří nám pomáhají při výběru webových stránek a při překladech do cizích jazyků. Ovládáte nějaký cizí jazyk a máte zájem o výstavbu stránek Kadaza pro některou zemi? Klikněte zde pro více informací o mezinárodní síti stránek Kadaza.


Rozdělte se s námi o svoje zkušenosti, poznámky a připomínky: Klikněte zde.


► Zpět na domovskou stránku

► Kontakt

► Postup při výběru webových stránek

► Nápověda


→ Nastavit Kadaza jako domovskou stránku

→ Abecední přehled všech stránek Kadaza

→ Mezinárodní


yes  Staňte se naším fanouškem

 

Používáním našich služeb souhlasíte s tím, že naše společnost a společnost Google mohou nastavit soubory cookies za účelem zobrazování reklam a analýzy návštěvnosti. Zobrazujeme pouze neosobní reklamy. Ve službě Google Analytics je aktivováno maskování IP adresy. Další informace